Kácení stromů svěřte do rukou profesionálů

Pokud potřebujete odstranit vzrostlý strom u rodinného domu, ovšem práce s řetězovou pilou ve výškách není nic pro vás, obraťte se spíše na profesionální společnost. Bezpečnost je na prvním místě, což zejména ve výškách platí dvojnásobně. V případě, že nemáte odpovídající vybavení, mohla by se likvidace i pouhá úprava stromů zvrtnout v kalamitu.

Velice často kácení stromů ztěžuje nepřízeň počasí, ať už se jedná o námrazu, vítr, nebo nadměrné sněžení. Stromolezecké práce proto přenechejte zkušenému týmu s letitými zkušenostmi, mezi které patří pracovníci firmy RISKANT, kterou najdete i pod termínem kácení stromů Brno

Řemeslník musí mít i náležité schopnosti

Vzhledem k tomu, že rizikové kácení, jak už samotný název napovídá, je velice nebezpečné, nic byste neměli podceňovat. I profesionálové používají kvalitní a potřebné nástroje, které zajistí maximální bezpečnost při stromolezectví. Amatéři by se neměli pouštět do prořezávek stromu, ba už vůbec ne do rizikového kácení vysokých stromů. Řemeslník, který provádí takovou specifickou činnost, by měl projít náročným odborným výcvikem.

Rizikové kácení může ublížit nejen samotnému řemeslníkovi, ale ohrožuje také kolemjdoucí či okolní majetek, na což je potřeba myslet. Právě z daného důvodu se využívá vybavení jako kladky, páky, tření, lana a další.

Kdo nabízí rizikové kácení v Brně?

Jestliže hledáte někoho na rizikové kácení stromů, oslovte společnost RIKAST. Zajistí vám úpravu zeleně, provede kácení, ořez i odlesnění, zlikviduje dřevo a také často frézuje pařezy. Portfolio služeb je vskutku široké. Jakmile zašlete poptávku společnosti RIKAST, můžete počkat na cenovou kalkulaci, podle které se potom rozhodnete, jestli služeb využijete, nebo nikoliv.

RIKAST kácí stromy v Brně a okolí, přičemž do 55 kilometrů od Brna si neúčtuje poplatek za dopravu. Zvládá jak malé zakázky, tak i větší projekty.

Napsat komentář