Jdu domů!

 Věta, která nám připadá normální a samozřejmá. Nepřemýšlíme o ní, ale její význam má pro každého z nás příslib něčeho, co nemůžeme postrádat – příslib klidu, pohody, prostě domova. Když za sebou zavřeme dveře, cítíme se v bezpečí.

Proto vůbec není lhostejné, jaké to budou dveře, kterými otevřeme vstup do svého bytu nebo domu.

Je důležité dobře si vybrat!

Ať už stavíme nový dům, nebo rekonstruujeme už obydlené prostory, vyplatí se  prohlédnout si, jaké dřevěné vchodové dveře se nabízejí. Když kliknete na internetový obchod, zjistíte, že můžete vybírat ze stovky typů dveří! A to už je nabídka, která jistě uspokojí všechny nároky.

K výrobě vchodových dveří se používá vrstvené laminované  dřevo, nepromokavé překližky, zpevňují se ocelovým „U“ profilem uvnitř rámu dveří. Jsou odolné proti praskání a deformaci dveřního křídla.

Takové masivní vchodové dveře, ty už jistě zajistí ten dobrý pocit bezpečí!

Chceme mít vchodové dveře v moderním stylu!

Internetový obchod nabízí několik typů kolekcí vchodových dveří.

Vedle tradičních tvarů můžete mít moderní, designové dveře v bohatém výběru vzorů a barevného provedení. Jsou z vysoce kvalitních materiálů, mají dobré izolační vlastnosti, používané impregnační materiály a laky odpovídají požadavkům ekologie.

Moderní styl podtrhuje výběr prosklení v různých geometrických, kruhových nebo obdélníkových tvarech, je možné zvolit bezpečnostní i vitrážové sklo. Pro celkový stylový vzhled vybírají zákazníci kompletní dřevěné vchodové dveře se zárubní a ostatními doplňky, jako jsou kliky, kování a další.

Hodí se takové dveře do nízkoenergetického domu? 

Jak s klasickou, tak i moderní stavbou domu budou ladit dřevěné vchodové dveře z masivu. Máte-li nízkoenergetický dům, budou takové dveře vhodné právě pro své tepelně izolační vlastnosti. Přírodní materiál v kombinaci s moderní technologií výroby a s prací lidských rukou zaručuje jejich perfektní kvalitu a dlouhou životnost.

Správně vybrané vchodové dveře odemykají kouzlo domova!

 

Napsat komentář