1-800x490

Jaro volá k zušlechtění obecních parků a soukromých zahrad

Nadcházející jarní a letní období je dobou, kdy si každá zahrada zaslouží náležitou péči po dlouhé a mrazivé zimě. Záhony, stromy, pažit, keře, květiny i skalničky lační po pečlivých rukách a náležitém ošetření. Mnozí zahrádkáři, chataři i chalupáři jsou soběstační a šikovní. Avšak co si počít se zámeckými zahradami, obecními parky, rozlehlými prostory kolem škol, administrativních budov nebo zdravotnických zařízení? Ideálním řešením je povolání specializované firmy, která je zaměřena na celoroční údržbu zahrad, sezonní řezy i kácení stromů, štěpkování větví a terénní práce.

9-800x490

Realizace zahrady na klíč a celoroční údržba zeleně

Firma Zahrady Topol se soustředí na jednotlivé úkony potřebné v zahradách, parcích, sadech i veřejných prostranstvích. Doménou společnosti jsou především realizace zahrady na klíč v pardubickém a královéhradeckém okrese. Zrození nové zahrady dle přání majitele je snem každého zahradního architekta i realizátora. Po předběžném návrhu budoucí zahrady s trávníkem, keři, sadem, stromy, okrasnými květinami i záhony na zeleninu se tým ze Zahrady Topol vrhne na pozemek, kde již během několika dnů může vzniknout rajská zahrada. Pokládají se travní koberce, sázejí plodiny, ryjí záhony, případně se skládá dlažba. Před závěrečným zavlažením se s vlastníkem zahrady zkonzultuje výsledek a doporučí se postupy, jak o zahradu pečovat.

Péče o veřejná prostranství, zakládání parků a travnatých ploch

Zahrady Topol ve svém portfoliu zahrnují i budoucí celoroční péčí buď o nově vybudovanou zahradu, nebo o prostory stávající. Návrhy a realizace zahrady na klíč firma provádí u jednotlivých zájemců, ale i pro veřejnost. Města, obce a firmy se můžou na společnost Zahrady Topol, která se pyšní 13 lety zkušeností a desítkami spokojených zákazníků, směle obrátit. Zvelebení veřejného prostranství je základním pilířem spokojenosti občanů, rodin s dětmi a seniorů. Neutěšené a neopečovávané prostory hyzdí každé prostranství. Není nic jednoduššího než si povolat odborníky na slovo vzaté.

Vytváření okrasných záhonů v obcích a městech

Zaměstnanci Zahrady Topol se o veřejná prostranství dokážou celoročně postarat a veřejnou zeleň průběžně udržovat. Vytváření okrasných záhonů na náměstích obcí a měst, rizikové průřezy a kácení stromů anebo kompletní péče o travnaté plochy jsou hlavním zaměřením zkušených architektů a zahradníků firmy. Zušlechtěte své okolí ještě tuto sezonu.

Napsat komentář