oddily-800x449

INSPECTO je skvělá aplikace pro revizní techniky

Práce revizního technika je poměrně rozmanitá. Jezdí za zákazníky, avšak hodně času tráví také v kanceláři.. Kromě provádění revizí ho totiž nemine ani nezbytná administrativa. Proč by ale kvůli ní měl být nucen jezdit do kanceláře a na počítači zapisovat vše, co naměřil v terénu? Aby šlo zaznamenávat data přímo na místě, přichází aplikace INSPECTO.

Česká aplikace INSPECTO je novinkou letošního podzimu a její vývojáři mají rozhodně šanci zaplnit díru na trhu. Nic podobného totiž zatím neexistuje a snad všichni revizní technici, kteří se s aplikací setkají a nemají strach z moderních technologií, budou jistě nadšení. A co jim přináší tak skvělého?

INSPECTO toho umí spoustu

Evidence klientů a měřidel, aktualizovaná databáze závad, speciální moduly pro revize vyhrazených elektrických technických zařízení, přednastavené postupy. To je jen zlomek všeho, co chytrá aplikace obsahuje. Pro každou revizi si může technik zvolit šablonu, zadat data, nechat si zkontrolovat jejich správnost, přidat fotografie a komentář. Samozřejmě se lze podívat do archivu revizí. Všechna data jsou uchovávána v bezpečném cloudovém úložišti Microsoft Azure.

INSPECTO si otevřete kdekoliv

Jelikož jsou data v cloudu, můžete k nim přistupovat odkudkoliv, kde máte připojení k internetu, ale můžete pracovat také offline. A proto lze i aplikaci INSPECTO využívat na různých zařízeních. Spustíte ji jako webovou aplikaci na vašem notebooku či stolním počítači, ale také na tabletu nebo telefonu se systémem Android. Díky tomu mohou revizní technici zadávat data přímo na místě, kde provádějí revizi.

INSPECTO je tvořeno dle přání revizních techniků

Aplikace je skutečně intuitivní a obsahuje vše důležité, co revizní technici potřebují. Jak jen se to vývojářům povedlo? Zapojili totiž do procesu vývoje samotné revizní techniky. Lidé z praxe nejlépe ví, co by v aplikaci nemělo chybět a jak by to mělo správně fungovat. Ostatně aplikace se stále vyvíjí, aktuálně je v plánu rozšíření o oddíl Elektroinstalace. Připomínky uživatelů jsou vítány i teď. Třeba to budete právě vy, kdo ovlivní budoucí podobu aplikace.

Napsat komentář