Hledáte pronájem? Rádi vám pomůžeme

Sháníte dočasné bydlení pro studium nebo se jednoduše nechcete zatížit hypotékou?

Makléři z RE/MAX Anděl svým klientům neustále pomáhají s hledáním ideálního pronájmu, který splňuje všechny požadavky.

Naši makléři se postarají o nezbytné smlouvy a protokoly, abyste se mohli soustředit na výběr správné nemovitosti. Pokud si zvolíte pronájem bytu, provedeme s vámi důležité kroky a zajistíme vše potřebné.

Jak to probíhá? Ze všeho nejdříve přichází na řadu vstupní konzultace, kde probereme vaše potřeby a preference, abychom pochopili, co je pro vás při hledání nového pronájmu zásadní. Důležitým faktorem může být například dopravní dostupnost a občanská vybavenost okolí, stejně jako finanční limity, které si předem určíte.

Potom, co se od vás dozvíme všechny detaily, zadáme konkrétní poptávku do našeho systému a budeme vám pravidelně zasílat aktuální nabídky zajímavých nemovitostí k pronájmu, které budou odpovídat vašim preferencím.

Makléři z RE/MAX Anděl se postarají o prohlídky vybraných nemovitostí a poskytnou vám odborné vedení během celého procesu. Pokud se s pronajímatelem dohodnete, můžeme vám pomoci s vyřízením smluvní dokumentace, abyste se nemuseli starat o žádné papírování. Při převzetí nemovitosti přijde na řadu sepsání předávacího protokolu, který obsahuje aktuální stav vybavení a příslušenství, včetně stavů měřidel energií. Jakmile najdete svůj nový domov, zbývá jediné: nastěhovat se. Také s tím dokážeme pomoci a zajistit stěhovací službu.

Samotné hledání vhodné nemovitosti k pronájmu může být velmi zdlouhavé a únavné. Makléři mají dokonalý přehled o aktuální nabídce a vhodný dům či byt mohou najít mnohem rychleji. Pokud se rozhodnete využít jejich služeb, tak se díky jejich zkušenostem a znalostí trhu vyhnete rizikům, jako jsou nevýhodné smlouvy nebo neseriózní pronajímatelé.

Napsat komentář