Chcete potěšit své ratolesti? Kupte jim vychytané elektrické autíčko

Pokud alespoň občas sledujete vývoj na trhu s dětskými hračkami, pravděpodobně jste zaregistrovali ohromnou popularitu těchto produktů. Není se čemu divit, protože se za pouhých několik tisíc korun dočkáte velké porce zábavy i funkcí. Na co si dát při výběru pozor?

Nejdříve samotný druh

Dětská elektrická autíčka přijíždí rovnou v několika základních provedeních. Zvolit si lze například z elektrické motorky, traktoru, buginy a čtyřkolky, přičemž chybět nesmí ani klasická elektrická autíčka. Jaký je mezi nimi vlastně rozdíl? Podívejte se na stránky pod odkazem a ihned se to dozvíte. Každá varianta má své pro i proti.

Běžné elektrické auto pro děti pohodlně zvládne i delší trasy čítající několik kilometrů, zatímco třeba dětská elektrická motorka Harleyek Speedy sice takovou vzdálenost nepodnikne, ale představuje levnou možnost pro nejmenší potomky.

Fascinující funkce

Samotnou kapitolou jsou i vychytávky, s nimiž jsou vybavená elektrická autíčka pro děti. Mezi nejdůležitější aspekty patří přepínatelný pohon kol, odpružená náprava, dálkové ovládání, světla a několik rychlostních stupňů.

Nyní se zaměříme na zábavnější funkce, mezi něž se bezesporu řadí FM rádio s podporou mp3, megafon, zvukové efekty, čalouněné sedačky, otevíratelné dveře nebo například kufr. S pomocí těchto vlastností udržíte své ratolesti zabavené po desítky a desítky hodin.

Co se týče výkonu baterie, dočkáte se přibližně dvou hodin jízdy (záleží na podmínkách) při rychlostech okolo tří až pěti kilometrů za hodinu. Její nabití probíhá klasicky v domácí síti. Navštivte internetový obchod pod výše vloženými odkazy, vyberte si nejvhodnější typ pro vaše konkrétní účely a udělejte radost svým potomkům. Máte-li jich více, vsaďte na řešení se dvěma místy.

Napsat komentář