Dvojdum_SP10_2

Ceny pasivních domů u Prahy začínají na 4,5 mil. Kč i s pozemkem

Víte, jaké jsou nyní trendy v bydlení? Lidé touží po zázemí v klidné lokalitě a také energeticky úsporném domě. Stavby, které postupně rostou ve Zloníně 7 km severně od Prahy, obě tato kritéria splňují. V tom druhém dokonce téměř nemají konkurenci. Domy jsou klasifikovány jako pasivní.

Zlonín najdete 15 minut od centra Prahy směrem na Teplice po D8. Na následující roky je zde plánována výstavba více než 100 pasivních domů, jež potěší nejen unikátními stavebními technologiemi a skvěle vyřešeným designem, ale také překvapivou cenou. A to je významné plus, na které slyší mnoho lidí. Pokud tedy máte zájem o rodinné domy u Prahy, není moc na co čekat.

Proč chtít bydlet v pasivním domě?

Téměř všechny novostavby u Prahy jsou dnes navrhovány s ohledem na co nejlepší využití energií a šetření jimi. Projekt Zelený Zlonín je však rozsahem úsporných opatření zcela unikátní, oproti běžným domům nabízí úsporu energií až 90 %. Ročně tady za energie utratíte pouze 6 – 10 000 Kč.

Mohou za to veškeré moderní použité technologie. V domech jsou instalovány fotovoltaické elektrárny, rekuperační jednotky zodpovědné za větrání a chlazení i tepelná čerpadla vzduch vzduch. Všechny tyto vychytávky lze ovládat moderně a efektivně pomocí inteligentního ovládání. A koncept jen doplňuje unikátní konstrukční technologie s provětrávaným fasádním systémem.

obyvaci-pokoj-3

Nabídka je výhodná i cenově

Pasivní domy Zlonín jsou sice plné moderních vylepšení, ovšem ne tak drahé, jak byste vzhledem k tomu očekávali. Bydlení ve Zloníně můžete sehnat už od 4,5 milionu Kč (i s pozemkem). Pokud si do dvojdomku seženete souseda, získáte navíc ještě odměnu ve výši 50 000 Kč. Tu lze použít třeba na společnou kolaudaci.

Kompletní nabídka pasivních rodinných domů ve Zloníně je k nahlédnutí na webu ZelenýZlonín.cz. Zde se také dočtete více o občanské vybavenosti a dalších bonusech, které můžete bydlením v této lokalitě získat.

Napsat komentář