4 věci, které by neměly chybět v žádném obývacím pokoji

Obývací pokoj je všem dobře známý, ať svým názvem, tak i jednoznačně svým účelem. Nachází se v každém domově a právě v něm také všichni trávíme většinu našeho času, tedy pokud jej zrovna trávíme uvnitř. 

Samostatný obývací pokoj, nebo jakou součást kuchyně

Někdy bývá jako samostatná místnost, jindy je spojen s kuchyní a jídelnou v jednom velkém prostoru. Jelikož všichni víme o čem se bavíme a jaké vybavení zde najdeme, poté vám nebude dělat problém jej zařídit. Ale pokud se tak stalo a vy jste narazili, předáme vám naše osvědčené rady. Ti, kteří nezařizují můžou ze zvědavosti také pokračovat s námi a pak nám dát vědět, zda jsme měli pravdu. Pojďme se tedy podívat na čtyři věci, které by neměly chybět v žádném obývacím pokoji.

Obývací stěny jsou jako první na seznamu a to hlavně díky jedné části. Mluvíme samozřejmě o části s názvem: TV stolky. Proč? Jednoduše jelikož je centrem naší pozornosti v této místnosti televizní obrazovka, která je na něm umístěna. Samozřejmě vedle nich obsahují obývací stěny i jiné komponenty – police, skříňky či vitríny. Je k výběru mnoho kombinací a variant, takže jistě vám nějaká padne do oka!

Na čem sedět?

Posezení je neodmyslitelnou součástí, jelikož kam jinam by jsme usadili hosty a kde by jsme se po práci natáhli? Můžete zvolit formální křesílka, která se hodí k popíjení čaje  přáteli, ale také ke čtení dobré knihy. Že si raději hovíte a užíváte film? Žádný problém sedací souprava je odpovědí. A do menších prostorů, nebo prostě jen že se vám líbí, jsou také variantou lenošky a pohovky. Jestliže své posezení doplníte taburetem, neuděláte chybu!

Konferenční stolek je ideálním zakončením této trojice. Plní funkci převážně odkládací, ale můžete zde i hrát stolní hry, nebo bude jeho účel dekorační? Záleží jen na vás!

Dekorace nesmí chybět

Dekorace jsou poslední, ale nesmíme na ně jen tak zapomenout! Jsou v každé místnosti a dokonale charakterizují člověka, který je pořídil. Jelikož se bavíme o obývacím pokoji, kde se chceme cítit příjemně a oddávat se relaxaci, musíme se převážně zaměřit na polštáře, deky a koberce. Vše ostatní je již na vás, ale nezapomeňte, že i dekorace dotváří domov.

Napsat komentář