Proč vyměnit konvenční kosmetiku za produkty v bio kvalitě

Když vejdete do drogerie nebo mrknete do e-shopu s kosmetikou, objeví se před vámi neuvěřitelné množství pleťových a tělových krémů, šamponů a odličovacích vod.

Najednou nevíte, jaký produkt je pro vás nejlepší, a znejistíte. Při rozhodování si uvědomíte benefity biokosmetiky. Konvenční výrobky jsou totiž v mnoha případech testovány na zvířatech, nejsou ekologické a obsahují syntetické látky, které jsou pro lidskou pokožku, vlasy a nehty zlem. Dáte-li přednost produktům obsahujícím přírodní složky, vaše tělo vám za to poděkuje.

V souladu s přírodou

Přírodní kosmetika neobsahuje žádné syntetické látky, které škodí a pokožka po nich rychleji stárne. Není vyživená a vypadá nepřirozeně. Dlouhodobé používání uměle vytvořených produktů může vyvolat nejen hormonální výkyvy, ale i další zdravotní potíže. Kosmetika vyrobená z přírodních plodin a organických látek složek v sobě neukrývá konzervanty, stabilizátory, barviva, silikony, ftaláty ani parabeny.

Díky tomu nabízí pokožce celého těla, vlasům i nehtům potřebnou výživu, hydrataci a přirozenost. Přírodní složky jsou pečlivě kontrolovány a v mnoha případech ručně vyráběny. Kosmetika obsahuje přírodní extrakty, oleje, aromata, výživné složky a vitamíny.

Biokosmetika je vhodná pro alergiky a vegany

Člověk, který používá přírodní kosmetiku, není podivínský ani extrémní. Naopak moc dobře ví, jaké mají organické výrobky benefity. Jsou oblíbené u alergiků, veganů a vegetariánů.

Pokud byste chtěli vyzkoušet biokosmetiku na vlastní kůži, podívejte se do e-shopu Ekokočka nebo rovnou navštivte krámek ve Vsetíně. V prodejně jsou k dostání bylinky, přírodní esence, doplňky stravy a samozřejmě kosmetika přírodního původu. Dopřejte své pleti maximum, protože se díky správné péči a výživě vyhnete předčasnému stárnutí.

Napsat komentář