Který typ papírových ručníků a vyšetřovacích podložek zvolit do ordinací?

V ordinacích a ambulancích je důležité vybrat vhodný typ papírových ručníků. Ekonomické, hygienické a účelné řešení nabízí papírové ručníky Papernet.

V ordinacích jsou vysoké nároky na hygienu

Pro svou ordinaci hledají lékaři i zdravotní personál kvalitní hygienické výrobky, které zamezují šíření patogenních bakterií a zároveň poskytují vysoký komfort při každodenním mnohočetném používání. Při rozhodování je důležité vybírat papírové ručníky, které jsou pevné, savé a komfortní, netrhají se a jsou šetrné k pokožce. Vždyť zdravotní personál si během jediné služby umyje ruce až stokrát!

Jako nejekonomičtější a nejúčinnější varianta se jeví Papernet papírové ručníky skládané, které se hodí pro všechny typy ordinací i do veřejných toalet.

Z čeho se papírové ručníky vyrábějí a jaké představují výhody pro ordinace?

Nejvyšší kvalitu, komfort a účinnost mají Papírové ručníky, které jsou vyrobeny z celulózy s inovativní technologií Dry Tech, čímž papír získává vyšší objem vláken a tím až o 100 % vyšší pevnost a savost. Ručníky z celulózy DryTech díky svým vlastnostem mají vyšší savost a pevnost za mokra a tím se snižuje množství, potřebné k účinnému osušení rukou. Díky tomu se snižují náklady na provoz a množství odpadu. Papírové ručníky s vysokou absorpcí jsou ideální variantou pro všechny umývárny v ordinacích a veřejných toaletách.

Pro hygienickou ochranu pacienta na vyšetřovacím lůžku doporučujeme použití Papírové podložky v roli Papernet

Nepostradatelnou hygienickou pomůckou pro ordinace, ambulance, rehabilitace a fyzioterapie jsou hygienické podložky na vyšetřovací lůžka. Ty usnadňují zdravotnickému personálu zajistit vysokou úroveň hygieny pro pacienty.

Papírové jednorázové podložky jsou vyrobené z dvouvrstvé celulózy, která je velmi příjemná na dotyk a zároveň je pevná a savá. Každá role je hygienicky balená v ochranné folii a je tak chráněná proti kontaminaci a ušpinění. Podložky v roli na vyšetřovací lůžka jsou vhodné do všech zdravotnických zařízení, ordinací, rehabilitačních center a klinik.

Napsat komentář