schranky-pro-rodinne-domy

Jak správně vybrat poštovní schránku?

Sortiment poštovních schránek je poměrně rozmanitý. Jednotlivé typy se liší velikostí, povrchovou úpravou a typem konstrukce. Pokud si s výběrem nevíte rady, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, na co si dát pozor a jak vybrat model poštovní schránky, který vám bude stoprocentně vyhovovat.

Poštovní schránka – rozměry a materiál

V prvé řadě zvažte rozměry, a to na základě velikosti zásilek, které v budoucnu očekáváte. Dalším krokem je volba materiálu. Pro venkovní využití jsou ideální nerezové poštovní schránky – ty totiž hravě odolají každému počasí a nekorodují. Neméně důležité je, aby měla nerezová poštovní schránka dobře navrženou konstrukci, do které nezatéká.

Vybrané modely nerezových poštovních schránek lze kombinovat se zvonky nebo s hovorovými moduly. Výhoda takového řešení spočívá v tom, že zvonek není třeba umisťovat zvlášť.

4306-1x-potovn-schrnka-f-04-do-sloupku-s-el-eln-deska-se-zvonkem-a-vhm-golmar-nerez

Poštovní schránky s dlouholetou tradicí

V případě poštovních schránek se nevyplácí podceňovat detaily. Své o tom ví odborníci z firmy Pavel Kortan ZK – Poštovní schránky, kteří se výrobou montáží poštovních schránek zabývají přes 30 let.

Česká firma zajišťuje drobnou zámečnickou výrobu a specializuje se na potřeby stavebních bytových družstev a SVJ. V nabídce najdete poštovní schránky nerez a sestavy ve všech variantách provedení – na plot i do sloupku. V rámci komplexních služeb můžete využít také odbornou montáž včetně souvisejících zednických prací.

Řešení poštovních schránek i pro atypické sloupky

Pokud u vašeho domu nejsou typizované sloupky oplocení, do kterých by bylo možné zazdít průchozí schránku o standardizované hloubce 200 mm, můžete si vybrat některou ze schránek s nestandardními rozměry. V nabídce najdete několik typů nerezových schránek určených i pro sloupky jiné než z typizovaných bloků o standardizované hloubce.

Pokud si s výběrem nevíte rady, nechte si doporučit vhodný model přímo od výrobce. Budete mít jistotu, že vám bude poštovní schránka – více o poštovní schránce zde – dobře sloužit a nebudete mít problém s montáží.

Napsat komentář