Jak funguje pronájem skladovacích kontejnerů?

V současné době po světové ekonomické krizi nejsou ani stopy. Obchody opět rozkvétají, což mohou potvrdit i společnosti pronajímající skladovací prostory. V posledních měsících se zvýšila poptávka po skladovacích kontejnerech, které představují levnou alternativu skladovacích budov. V této oblasti působí mezinárodní skupina Diskont Depot, která svým zákazníkům poskytuje bezpečné, praktické a cenově dostupné služby. Dveře jsou otevřené pro soukromé osoby i podnikatelské subjekty.

Velice oblíbenými lokalitami pro podnikání jsou Praha a Brno. Obě metropole nabízí byznysmenům perfektní zázemí. A právě v Brně jsou dostupné skladové kontejnery Diskont Depot, které se vyznačují spoustou výhod.

Výhody skladovacích kontejnerů

V první řadě vás potěší, že nejste nijak omezeni a budete mít přístup k vašemu majetku kdykoliv, tedy 24 hodin denně 365 dní v týdnu. Velikost kontejneru je závislá na vašich požadavcích a potřebách. I u větších modelů se můžete těšit z atraktivní ceny. Samozřejmostí jsou vnitřní a vnější osvětlení či profesionální obsluha vysokozdvižným vozíkem. Uskladněné věci jsou zcela v bezpečí, protože areál je nejen uzavřený, ale je i pod dohledem kamerového systému.

Jak pronájem skladů funguje?

Krátkodobý a dlouhodobý pronájem skladů Brno funguje tak, že si nejprve zvolíte velikost kontejneru, přičemž na výběr máte kontejner malý o objemu 16 metrů krychlových za 1 999 korun a velký o objemu 32,5 metrů krychlových za 2 999 korun. Ceny jsou přijatelné i pro drobné podnikatele. O pronájem si požádáte buď online, telefonicky, e-mailem či osobně. Sjednat si můžete také doplňkové služby, jako jsou zajištění zámku, obalového materiálu, stěhovacích služeb či paletového vozíku.

Mezinárodní firma Diskont Depot se pyšní dlouholetými zkušenostmi. Svým zákazníkům se snaží vždy vyhovět.

Napsat komentář