Chytrá zásuvka s měřením spotřeby

Účty za energie dělají spoustu starostí řadě domácností. Přitom existuje cesta, která vede k zajímavým úsporám! Kdo má přehled nad spotřebou energií, ten může brzy udělat dílčí kroky, s nimiž pak bude spokojena nejen jeho peněženka. Elektřina v posledním období výrazně zdražila a nedá se očekávat, že se s cenovou hladinou vrátí do předchozích let. Úsporné žárovky byly prvním krokem, dnes je ale vhodné, když monitorujeme každou spotřebovanou kilowatthodinu. Které spotřebiče jsou už zastaralé a potřebují vyměnit? Odpoví vám přehledné statistiky, které si můžete prohlédnout v propracované mobilní aplikaci. Podívejte se na spotřebu za poslední týden nebo měsíc, jistě hned uvidíte, kde má vaše domácnost rezervy.

Podrobný přehled pro každý byt

Přijde vám moderní elektronika zajímavá? Jistě, neustále se vyvíjí a přináší nové možnosti pro každou domácnost. Chytrá zásuvka s měřením spotřeby nabídne kontrolu a přehled nad situací, ať už jste vlastně kdekoliv. Připojit se totiž můžete i na chatě nebo na služební cestě, záhy zjistíte, co je ve vašem bytě nového. Velkou výhodou je minimální spotřeba této zásuvky, v pohotovostním režimu je nižší než 1 W. Provoz tedy na faktuře za energie vůbec nepoznáte! Nabízí se i varianta, že budete mít takových pomocníků doma více. Elektrický výkon zásuvek je až 3680 W. Jinak řečeno, zvládnou změřit spotřebu náročnějších spotřebičů, jako jsou například rychlovarná konvice nebo sendvičovač.

České menu nabídne pomocnou ruku

Ve smartphone aplikaci, která je k dispozici nejen pro Android, ale i pro iOS, si nastavíte češtinu a nic dalšího už řešit nemusíte. Zařízení s vámi bude komunikovat v rodném jazyce, což vám usnadní práci. Připravte si scénář, který bude platit následující týden. Chcete zapnout kávovar už v šest? A to je jen zlomek toho, co tyto zásuvky umí. Víc informací hledejte na cel-tec.cz!

 

Napsat komentář